Oran'da 2. Dönem Kış Okulları; robotik ve kodlamadan müziğe, spordan görsel sanatlar eğitimine kadar çok yönlü ve güçlü bir programla başlıyor.

Öğrencilerimizin fiziksel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak, ilgi alanlarına göre yönlendirerek yeteneklerini geliştirmek; sporu, sanatı, gelişen teknolojiyi ve kültürel kazanımlar için yapılandırılan 2. Dönem Kış Okulları 05.02.2024 tarihinde başlıyor. Program 15 hafta olarak gerçekleştirilecektir.

Kış Okulları'nda, görsel sanatlar, robotik ve kodlama, basketbol, piyano, keman, jimnastik, aikido, dans, halk oyunları ve drama branşlarında açılacak kurs programları; Oran Okulları’nın alanında yetkin eğitim kadrosu tarafından verilecektir.

Yaş ve okul kademelerine göre programlanan Kış Okulları kurslarına 4-17 yaş aralığında öğrencilerimiz ile bu yaş aralığındaki kurum dışı tüm öğrenciler katılabilir. Kurum içi öğrencilerimiz ve aynı yaş gruplarındaki kurum dışı öğrencilerin katılımına açıktır.

2.Dönem; 5 Şubat-31 Mayıs tarih aralığını kapsamaktadır. Kış Okulu branşları, kampüsümüzün sunduğu fiziksel imkânlara göre belirlenmiş olup başvuru ve detaylı bilgi için formu doldurmanız yeterlidir.

Bilgi ve başvuru için ; 444 8 552 / kis.okullari@oranokullari.k12.tr

Detaylı bilgi broşürü için tıklayınız